Enota Lipovci

Telefonska številka : 02 5421-059

POSLOVALNI ČAS: OD 6.00 – 15.30 URE

VODJA ENOTE : Martina Poredoš

ODDELKI V ŠOLSKEM LETU 2022/23 :

•  oddelek 2-3 let
  • oddelek 2.starostnega obdobja 3- 6 let

Enoto ” Slamica” Lipovci  obiskuje skupaj 33 razigranih in radovednih otrok, zanje skrbi in skupaj z njimi ob igri in delu raste 5 strokovnih delavcev. Prostrano igrišče otrokom nudi raj za igro, ustvarjanje in raziskovanje, poleti pa prijetno naravno senco pred vročimi sončnimi žarki. Neposredna okolica vrtca otrokom omogoča možnost spoznavanja in preizkušanja različnih čutnih poti na bližnjih poljih ter številne druge aktivnosti. Tradicija je že sodelovanje s Turističnim društvom Lipovci in s turističnim društvom Bratonci, enako tudi s KS Lipovci in KS Bratonci.

PREDNOSTNA NALOGA ZAVODA :

Prednostna naloga v sklopu “ZNANJA ZA ŽIVLJENJE ” na nivoju zavoda vrtca Beltinci je

” TRAJNOSTNA MOBILNOST V POVEZAVI Z ZDRAVJEM”.

PROJEKTI ENOTE :

Oddelek 2-3 let :

• ” V SVET PISANIH BESED “.

Oddelek 3-6 let:

• S KNJIGO V SVET BESEDE IN JEZIKA “.

PROJEKTI NA NIVOJU ZAVODA:

• EKO FIT JUNAKI
  • BRALNA ZNAČKA
  • CICI VESELA ŠOLA

OBOGATITVENA DEJAVNOST:

MALI USTVARJALCI ( 8 predšolskih otrok ).

Pravijo, da je v vasi Lipovci “lipou”, zato je tudi v našem vrtcu vedno “lipou!”

(Skupno 1.397 obiskov, današnjih obiskov 1)